GİZLİLİK İLKELERİ

ANTALYA ANADOLU iS MAKiNALARI Ürünleri kişisel bilgi gizliliğine saygı duymakta ve önem vermektedir. Bu amaçla hazırladığımız Gizlilik Bildirimi başlığı altındaki bilgi ve şartları okuyarak sitemizde daha güvenli ve bilinçli ziyaretinizi yapabilirsiniz.

Gizlilik Bildirimi

Bu gizlilik ilkeleri ANTALYA ANADOLU iS MAKiNALARI tarafından sitemizin sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. ANTALYA ANADOLU iS MAKiNALARI olarak tarafımıza düşen tüm sorumluluklara uyacağımızı teyit etmekteyiz. aşağıdaki maddeler bu sorumlulukları içermektedir:
1. E-posta Sitemize kayıt olurken ve sipariş verirken belirttiğiniz isim, soyisim, e-posta adresi, telefon, adres vb bilgiler Kullanım Şartları'nda tanımlanan haller dışında, hiçbir gerekçe ile hiçbir üçüncü şahsa veya kuruluşa verilmeyecek ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmaz.

2. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller saklı kalmak üzere, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmaz. Ancak bu bilgiler, firmamız ve sitemiz bünyesinde, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla müşteri profili ve eğilimlerini, belirlemek, istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilir.

3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda, sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya kullanıcının, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

4. ANTALYA ANADOLU iS MAKiNALARI 4077 sayılı tüketicinin korunması kanunu çerçevesinde hizmet vermektedir.(http://www.tuketicimerkezi.org/tuketicikanunu.php)

5. ANTALYA ANADOLU iS MAKiNALARI 1998 yılında yürürlüğe girmiş Çocukların Online Güvenliği ve Korunması yasası gereğince aile izni olmadan 13 yaşın altındaki şahıslardan bilgi talep etmemektedir.
Bu Gizlilik Bildirimi 24 / 03 / 2012 Tarihinde http://antalyaanadolumakina.com adresine konulmuştur. Bildirim üzerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma, farklılaştırma ve düzenleme hakkımız saklıdır.

ANTALYA ANADOLU iS MAKiNALARI

ibrahimsener@antalyaanadolumakina.com
anadolu_makina@ttmail.com